Львів – Берлін – Амстердам – Заансе Сханс – Волендам – Париж – Діснейленд – Прага – Львів Дати виїздів : 24.01.22 12.02.22 05.03.22 26.03.22 04.04.22 18.04.22 30.04.22 07.05.22 14.05.22 08.10.22 22.10.22 29.12.22 Програма туру
Бог створив землю, але крім Нідерландів — їх голландці створили самі
Королівство Нідерландів займає територію в 41,5 тис. кв. км. , 40% якої нижче рівня моря. Столиця – місто Амстердам з населенням 680 тис. чоловік. Населення всієї країни складає 15,3 млн. чоловік. Разом з голландцями в країні живуть фламандці і фризи, а також вихідці з колишніх колоній. Нідерланди – це світська держава, що не має державної релігії. Конституція країни гарантує свободу віросповідання. Велика частина населення країни сповідує християнство, з них є і католики, і протестанти, останнім часом за рахунок імміграції в країні збільшилася кількість мусульман. Чимало серед населення і атеїстів. Цим напевно пояснюється і те, що в Нідерландах більше терпимо ставляться до одностатевих шлюбів, проституції, евтаназії, вживання легких наркотиків.. У Голландії дуже високий рівень урбанізації – 88%.У країні близько 15,6 млн жителів. По середній щільності населення Нідерланди займають 3-е місце в світі. У Нідерландах м’яка зима і спекотне літо, клімат – помірно-морський, температура в січні +4 ° С, в липні і серпні +21 “С. Офіційна валюта Королівства Нідерландів – євро, як і в ряді інших європейських країн. Іноземну валюту в Нідерландах можна обміняти в банках, пунктах обміну валюти і поштових відділеннях. Банки країни працюють по буднях з 9.00. до 16.00.
Автомобільний рух Нідерландів представляє складність для приїжджих автолюбителів. У багатьох тутешніх містах односторонній рух і великі пробки, тому гості країни вважають за краще подорожувати пішки або брати напрокат велосипед. Цей екологічний вид транспорту користується особливою популярністю у жителів Нідерландів. Внаслідок великої кількості велосипедистів існує спеціальна розмітка, яка регулює їх рух, а також паркувальні майданчики практично біля кожного будинку. У країні є залізничне і автобусне сполучення, проте багато жителів Нідерландів воліють подорожувати автостопом. Прихильники такого способу мають спеціальну розпізнавальну систему, точки відпочинку та взаємодопомоги. Громадський транспорт в Нідерландах побудований за системою єдиного квитка. Це означає, що квиток, використаний в одній поїздці, протягом години діє на всі види транспорту незалежно від напрямку і кількості пересадок. У великих містах подібні квитки дійсні і в метро. Орієнтовна вартість таких проїзних на 6 поїздок – близько 7 євро, на 45 поїздок – близько 20 євро, придбати їх можна на пошті або в численних тютюнових кіосках. В Амстердамі зручніше пересуватися річковим катером. Це дуже цікавий і зручний спосіб пересування, який є тут досить затребуваним аналогом автобусного руху
Будь-які надзвичайні ситуації -06/112; поліція, пожежна охорона, швидка допомога – 555-5555; служба порятунку – 112 або 0900-8844.
У Нідерландах їдять часто: пять, а іноді і шість разів на день. Їжа ситна, сильно присмачена спеціями. Приблизно третина території Голландії покрита луками, на яких пасуться корови, що розводяться для отримання швидше молока, ніж мяса, тому в Голландії виробляється велика кількість молочних продуктів , причому відмінної якості. Оброблювані землі дають хліб, овочі і картоплю, що є основою харчування голландців. У країні широко розвинений рибний промисел. Оселедець, морський вугор, камбала, палтус, устриці є повсякденною їжею. У рік на кожного голландця доводиться в середньому майже десять кілограмів мяса мідій. Його варять, солять, переробляють на консерви. Відварну рибу зазвичай їдять з топленим вершковим маслом і картоплею, приготованим по-англійськи, а смажену з салатиом латук. Біфштекси відбивають не надто сильно і подають завжди з соусом. Велику роль у харчуванні голландської сімї грають тартинки. Вони можуть бути з сиром, шинкою, вершковим маслом залежно від того, коли їх їдять: під час сніданку, з ранковим чаєм або опівдні, під час другого сніданку, який носить назву кофіетафель (кавовий стіл) і включає хліб, шинку, сосиски, сир і варення. Найбільш щільно їдять ввечері (часто це єдиний прийом гарячої їжі). Найулюбленіший напій голландців світле пиво. (пивоваріння у Голландії вважається одним з найстаріших в Європі). Крім пива, пють багато молока і холодних напоїв на його основі, наприклад холодний шоколад з молоком, що випускається в пляшках і улюблений не тільки дітьми, а й дорослими.
У Нідерландах широко розвинена торговельна мережа – тут багато великих торгових центрів і маленьких магазинчиків, де представлені різноманітні види товарів. Режим роботи магазинів схожий з вітчизняним – відкриття в 9 ранку, закриття близько 6 години вечора. Більшість магазинів працює без вихідних, але деякі мають скорочений робочий тиждень і в неділю не відкриваються. Як і у всіх країнах, де розвиток туризму знаходиться на високому рівні, в Нідерландах розвинена не тільки мережа готелів, але і приватний сектор, де за прийнятну ціну можна орендувати кімнату. Також є туристичні центри, обладнані кемпінги та студентські містечка. Обслуговування в готелях і ресторанах включається в рахунок і зазвичай не перевищує 15%, але вітається система чайових, для водіїв таксі – близько 10% вартості поїздки.
Поширити сторінку
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 3A
097 416 0070 Viber
093 170 4588
Пн - Пт 10:00 - 19:00
Субота 10:00 - 14:00