[sell_places]
оберіть дату туру
06:30 – Збір групи на залізничному вокзалі м. Львова.
07:00 – Відправлення в тур. Перетин угорського кордону.
Запрошуємо на дегустацію молодого вина «Букет Егеру» (15 євро). На ваш розсуд будуть представлені кращі місцеві вина, вироблені з винограду, зібраного у Долині Красунь. Багато егерських вин мають фруктові та пряні аромати, у тому числі легендарна «Бича кров». До червоного чи білого вина добре пасує густий угорський гуляш зі шматками м’яса та зігріваючою паприкою.
Переїзд в Будапешт. Вільний час.
Поселення та ночівля у готелі.
Сніданок.
Оглядова екскурсію Будапештом «Казки Дунаю». Будапешт – справедливо вважається одним з найгарніших міст Європи! Під час оглядової екскурсії в нас буде чудова нагода познайомитися з історією міста, ми побачимо старовинну Буду та елегантний Пешт, монументальну площу Героїв та казковий замок Вайдахуняд, неокласичну базиліку Святого Іштвана та готичну церкву Матьяша, тераси Рибацького бастіону та Королівський палац у могутній Будайській фортеці. А крім того, майже з кожного місця Будапешту можна милуватися неповторними видами могутнього Дунаю.
Вільний час в Будапешті. Пропонуємо на вибір.
Факультативно пропонуємо поїздку у «Столицю марципанів» (15 євро) – у цій екскурсії ми вирушимо до мальовничого містечка Сентендре. Будиночки містечка вражають своїми кольорами, ми крокуватимемо наче по веселці, йдучи по барвистих вуличках міста. Сентендре також славиться живописом, тут велика кількість музеїв та галерей. Одна з родзинок міста – найвужча вуличка у світі. Але головна гордість – музей марципанів! З марципанів тут виготовлений макет Парламенту, сімейний портрет Габсбургів, а також фігура Майкла Джексона у повний ріст, і ще багато цікавих експонатів. В музеї можна одразу придбати вироби для себе, або ж як сувенір на згадку для друзів. Варто також зазирнути до ювелірного центру «Каприз» – тут займаються огранкою найбільших у Європі дорогоцінних каменів – діамантів, сапфірів, рубінів. Ми зможемо побачити музей ювелірних прикрас, майстерні та демонстраційні зали цієї славної та захоплюючої мануфактури.
Пропонуємо Вам завітати у найбільший торгівельний центр Будапешту – «Кампона» (трансфер – 8 євро). Це справжня мрія кожного шопоголіка та рай для поціновувачів розваг. А ще тут можна зануритися у дивовижний світ тропіків та побачити на власні очі мешканців океанських глибин (вхідні квитки у тропікаріум та океанаріум оплачуються самостійно орієнтовно 8 євро). Прогулянка прозорим тунелем в оточені екзотичних риб та тварин нікого не залишить байдужим. Родзинками «Кампони» є величезні скати, океанські акули та нільські крокодили.
Відвідайте купальні Сечені (вхідний квиток орієнтовно 20 євро) – одні з найбільших термальних купалень Європи, що знаходяться в найгарнішому куточку міста – парку Варошлігет. Ми розслабимось у басейні під відкритим небом, або ж сходимо на водні розваги, чи підемо до гейзера, або у джакузі. Відпочинок та гарний настрій гарантовано!
Екскурсію «Краєвиди старого міста» (7 євро). Ми піднімемось на гору Геллерт, звідки відкривається чудовий краєвид на Будапешт з його різнокольоровими дахами, шпилями церков, куполом парламенту та ажурними мостами, перекинутими через могутній Дунай. Гора названа в честь святого, який був вбитий язичниками, а сьогодні є одним з заступників і покровителів Угорщини. Гора Геллерт не тільки має дуже цікаву історію, але й справедливо вважається однією з кращих у світі точок панорамного огляду.
Пропонуємо екскурсію «Сяйво вечірнього Дунаю» (20 євро) – прогулянка на кораблику по величному Дунаю. Ми будемо насолоджуватись надзвичайними панорами вечірнього Будапешту. Яскраві самоцвіти підсвічених будівель розкинулись вздовж усієї набережної – помпезний Парламент, Академія наук, Королівський палац, і, звичайно ж, незабутні дунайські мости… Ми отримаємо незабутні враження від неспішної подорожі із келихом шампанського та зможемо зробити безліч чудових фото, які збережуть наші емоції про сяюче і славетне місто Будапешт.
Повернення у готель. Ночівля у готелі.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Егер. Вільний час
Пропонуємо оглядову екскурсію Егером «Архітектурний калейдоскоп» (7 євро) – невеличким містечком, що розташоване між гірськими масивами Бюкк та Матра. Егер вражає гостей міста своєю красою і різноманіттям архітектурних стилів. І хоча тут переважає угорське бароко, блукаючи вузенькими вуличками можна зустріти споруди у стилі рококо, класицизм, неокласицизм і навіть найбільш північний мінарет у класичному османському стилі. Також у місті розташована базиліка, побудована у стилі неокласицизму, палац архієпископа, багато історичних церков та справжня фортеця.
Пропонуємо відвідати термальні купальні Saliris Resort. (7 євро, вхідні квитки оплачуються самостійно, орієнтовно 15 євро). Угорське “Памуккале”, дивовижні пейзажі оточують цю купальню. Справжня соляна гора знаходиться всього кілька кроків від купальні. Тут можна не тільки покупатись на славу, але і зробити гарні фотографії . В склад комплексу входить фітнес центр, сауни, бані, масажні салони, комплекс пропонує такі послуги як: обгортування, аромотерапія, винна терапія, таласотерапія, медові, винні, пивні і льодові спа-процедури.
Збір групи. Повернення в Україну.
Прибуття у Львів орієнтовно о 23.00.
м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 12/10
м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 3A
097 416 0070 Viber
093 170 4588
Пн - Пт 10:00 - 19:00
Субота 10:00 - 14:00